Galvenā

Valodu kursi
Franču valoda
Svešvalodu apmācība ir labākā investīcija Jūsu bērnu nākotnē, un franču valoda ir arī vēl skaisti! KOOLKIDS piedāvā elastīgu nodarbību grafiku jebkuram vecumam un zināšanu līmenim!
Valodu kursi
Vācu valoda
Jūsu bērns sapņo par mācībām vai veiksmīgu karjeru Vācijā? Nav problēmu! KOOLKIDS ar prieku palīdzēs apgūt vācu valodu no nulles vai uzlabot jau esošo zināšanu līmeni.
Valodu kursi
Angļu valoda
Vai gribat, lai Jūsu bērns justos ērti jebkurā pasaules malā? Tad tas ir pie mums! Angļu valoda – tā ir visizplatītākā valoda uz planētas, un mēs, KOOLKIDS, esam gatavi atraisīt Jūsu bērna zināšanas līdz pilnībai!
Par Mums

Laipni lūgti KOOLKIDS!

KOOLKIDS  aicina bērnus no 4-18gadiem apgūt franču, vācu, angļu un latviešu valodas vieglā un nepiespiestā atmosfērā. Nodarbību mērķis ir raisīt bērnos ziņkārību pret pasauli apkārt un mīlestības sajūtu pret svešvalodām, izmantojot audio, video materiālus, aplikācijas, spēles un citus mācību instrumentus, padarot apmācības procesu maksimāli interaktīvu.

Reģistrējies jau tagad

Uz pirmo bezmaksas nodarbību septembrī!

* Vietu skaits ir ierobežots

00
Dienas
00
Stundas
00
Minūtes
00
Sekundes
Lūdzu, aizpildiet anketu!

Izvēlieties valodu

Nodarbības grupāsIndividuālās nodarbībasONLINE apmācība

5. Mūsu priekšrocības

KĀPĒC MĒS?

Jūsu bērns runās svešvalodā

KOOLKIDS nodarbības ir maksimāli virzītas uz brīvu runāšanu un komunikatīvas prasmes attīstību caur asociācijām un interaktīvām spēlēm, izmantojot video, audio materiālus, kvestus, mobilās aplikācijas un citus modernus valodu pasniegšanas rīkus.

Kvalificēti pasniedzēji

mūsu pasniedzēju komandā ir gan valodu nesēji, gan pasniedzēji ar 20 gadīgu pasniegšanas pieredzi un pastāvīgajām stažēšanām ārzemēs.

Ar mums ir vienmēr jautri!

KOOLKIDS - tā ir vienmēr individuāla pieeja katram bērnam ar mērķi palīdzēt atvērt viņa talantus un attīstīt stiprākās puses.

Mēs piedāvājam

valodu kursi jūsu bērnam

Vecāku atsauksmes:

Gribu pateikt paldies KOOLKIDS par profesionālo pieeju un draudzīgo atmosfēru nodarbību laikā! Kontaktus nejauši atradu māmiņu forumā un nenožēloju. Jau pēc viena gada bērns apsteidz skolas programmu, un galvenais, ka viņam tas viss baigi patīk!

Anna

Ļoti patika pieeja nodarbībām. Bērns katru reizi stāsta par jaunām spēlēm un atnes uz mājām pa 5-7 jauniem vācu vārdiem un izteicieniem. Kopā ar viņu mācās arī visa mūsu ģimene. Liels, liels paldies par darāmo darbu!

Līga

No pašas pirmās nodarbības iepatikās pasniedzēja – labsirdīga, izglītota, uzmanīga un galvenais, ka viņa runā ar bērniem tikai un vienīgi franču valodā.

Marija